Kontakt Lund & Staun

Lund & Staun A/S
Tømrer - Snedker - Murer

Jellingvej 10
9230 Svenstrup
CVR 19 74 63 48

Telefon 98 34 13 13

mail@lundogstaun.dk
faktura@lundogstaun.dk
Åbningstider
Mandag til torsdag 7.00 til 15.30
Fredag 7.00 til 15.00
Lørdag og søndag lukket.
Vagttelefon
Har du brug for akut hjælp uden for normal åbningstid - fx i forbindelse med stormskader, skybrud og andet - ring 2488 1391.

Privatkunder har mulighed for at rette henvendelse til et eksternt klageorgan i forbindelse med byggeopgaver:
Byggeriets Ankenævn, Nørre Voldgade 106, 1358 København K, www.byggerietsankenaevn.dk
info@byggerietsankenaevn.dk

Send os en forespørgsel

Ønsker du tilbud på en opgave? - Du er velkommen til at kontakte os ved at bruge nedenstående formular.

Navn
Adresse
Email
Telefon
Kort beskrivelse af opgaven
Vedhæft evt. tegning eller foto

Jeg accepterer Lund & Stauns politk for behandling af oplysninger, afgivet gennem kontaktformularen. Læs mere her.
 
 

Personale


Michael Lund
Administrerende direktør
Tlf. 2066 1314
michael@lundogstaun.dk
 

Henrik Staun
Salgsdirektør/ Projektchef
Tlf. 2066 1313
henrik@lundogstaun.dk
 

René Boye
Chefberegner
Tlf. 2066 1394
boye@lundogstaun.dk
 

Jesper Bach
Beregner, Energivejleder
Tlf. 2488 1373
jesper@lundogstaun.dk
 

Niels Møller
Beregner
Tlf. 2225 3362
niels.moller@lundogstaun.dk
 

Ivan Rasmussen
Projektleder
Tlf. 2066 1396
ivan@lundogstaun.dk
 

Per Frandsen
Entrepriseleder
Tlf. 2184 4862
frandsen@lundogstaun.dk
 

Lars Ingemann Sørensen
Entrepriseleder
Tlf. 2488 1376
lars.sorensen@lundogstaun.dk

Torben Chander
Håndværkstaksator
Tlf. 2066 1353
skadeservice@lundogstaun.dk
 

Tobias Melander Christiansen
Projektleder
Tlf. 2577 8242
tobias@lundogstaun.dk
 

Jens Godthaab Jensen
Projektleder
Tlf. 2256 2120
Jens.jensen@lundogstaun.dk
 

Uffe Vraa
Entrepriseleder
Tlf. 2488 1380
uffe.vraa@lundogstaun.dk
 

Morten Munkholt
Entrepriseleder
Tlf. 2512 5119
morten.munkholt@lundogstaun.dk
 

Keld Jensen
Økonomichef
Tlf. 2173 3399
keld.jensen@lundogstaun.dk
 

Dorthe Steffensen
Bogholder
Tlf. 9666 1330
dorthe@lundogstaun.dk
 

Anette Petersen
Kontorassistent
Tlf. 9666 1332
anette@lundogstaun.dk
 

Bent Skaarup Lindhardt
Salgs- og Marketingassistent
Tlf. 9666 1331
bent@lundogstaun.dk