Kontakt

Lund & Staun A/S

Jellingvej 10
9230 Svenstrup
CVR 19 74 63 48
Telefon 98 34 13 13

mail@lundogstaun.dk
faktura@lundogstaun.dk

Privatkunder har mulighed for at rette klager til Byggeriets Ankenævn, Nørre Voldgade 106, 1358 København K, byggerietsankenaevn.dk.

Mindre opgaver for privatkunder

Hvis du som privatkunde ønsker at få udført en mindre serviceopgave, henviser vi til:

Michael Lund A/S
Jellingvej 1B
9230 Svenstrup
Telefon 98 38 58 48
 

Teams til prækvalifikation

Vi udfører opgaver i totalentreprise for blandt andet det offentlige og boligforeninger, og vi er altid på udkig efter nye relationer.

Læs mere om teams og prækvalifikation

Ønsker du tilbud på en opgave?

Du er velkommen til at kontakte os ved at bruge nedenstående formular.

Find kontaktperson

Billede af Henrik Staun
Henrik Staun

Admn. direktør, partner

Tlf. 20 66 13 13
henrik@lundogstaun.dk

Billede af René Boye
René Boye

Chefberegner/ entreprisechef, partner

Tlf. 20 66 13 94
boye@lundogstaun.dk

Billede af Keld Jensen
Keld Jensen

Økonomichef

Tlf. 96 66 13 32
keld.jensen@lundogstaun.dk

Billede af Keld Jensen
Keld Jensen

Økonomichef

Tlf. 96 66 13 32
keld.jensen@lundogstaun.dk

Billede af Trine Lillienskjold
Trine Lillienskjold

Bogholder

Tlf. 24 88 13 70
trine@lundogstaun.dk

Billede af René Knudsen
René Knudsen

Materielchef

Tlf. 21 20 07 08
rene.knudsen@lundogstaun.dk

Billede af Henrik Staun
Henrik Staun

Admn. direktør, partner

Tlf. 20 66 13 13
henrik@lundogstaun.dk

Billede af Bent Skaarup Lindhardt
Bent Skaarup Lindhardt

Marketingkoordinator

Tlf. 96 66 13 31
bent@lundogstaun.dk

Billede af René Boye
René Boye

Chefberegner/ entreprisechef, partner

Tlf. 20 66 13 94
boye@lundogstaun.dk

Billede af Mikael Bøttcher
Mikael Bøttcher

Projektleder

Tlf. 25 12 51 19
mikael.bottcher@lundogstaun.dk

Billede af Niels Møller
Niels Møller

Beregner/ projektleder

Tlf. 22 25 33 62
niels.moller@lundogstaun.dk

Billede af Thomas Skov Pedersen
Thomas Skov Pedersen

Projektleder

Tlf. 40 73 50 49
thomas.pedersen@lundogstaun.dk

Billede af Uffe Vraa
Uffe Vraa

Entrepriseleder

Tlf. 24 88 13 80
uffe.vraa@lundogstaun.dk

Billede af Allan Mariendahl
Allan Mariendahl

Entrepriseleder

Tlf. 40 19 68 68
allan.mariendahl@lundogstaun.dk

Billede af Mads Mejer Husted
Mads Mejer Husted

Entrepriseleder

Tlf. 21 61 49 92
Mads.husted@lundogstaun.dk

Billede af Jacob Bitsch Nielsen
Jacob Bitsch Nielsen

Entrepriseleder

Tlf. 22 84 37 88
jacob.nielsen@lundogstaun.dk

Billede af René Boye
René Boye

Chefberegner/ entreprisechef, partner

Tlf. 20 66 13 94
boye@lundogstaun.dk

Billede af Niels Møller
Niels Møller

Beregner/ projektleder

Tlf. 22 25 33 62
niels.moller@lundogstaun.dk